Zákaznícky servis: 0911 611 644
                                 0903 716 923

Stolný futbal, čo nás spája...

2018-10-11 15:20:00


Stolný futbal, čo nás spája...
Milujem seriály a keď počujem slovo stolný futbal, hneď mi napadne populárny seriál 90. rokov Priateľia, keď Joey a Chandler do bytu kúpili stolný futbal a potrebovali jedálenský stôl.
Počas viac sezónov sme pozerali, ako chalani hrajú tú oblúbenú hru, ako hrali stolný futbal rozprávali o ženách, o dámskych záležitostiach. Pri stolnom futbale rozhodli o hádkach, alebo stávkovali kto je lepší hráč.
Potom aj na internátoch bol čo raz populárnejší stolný futbal, nerozprávať o tom, že aj v krčmách, aj v baroch kde sme hrali pre pivo s kamošmi. Potom prišiel veľký prielom a stolný futbal dnes je už vážnym športom, a konajú sa aj majstrovstvá (medzinárodné-, svetové). Väčšie súťaže dávajú aj na športových kanáloch v televízii, sprísnili aj pravidlá hry. Niekde zaviedli aj dress code, a nie len muži ale aj ženy čo častejšie hrajú stolný futbal. Aj keď myslíme, že ženy nie sú dobré vo futbale, musíme povedať, že v stolnom futbale sú veľmi šikovné a v stolnom futbale hocikto môže byť profík, keď veľa nacvičuje.
 
Viac a viac firiem si kúpi stolný futbal pre vlastné použitie
Keď máš dobré reflexy, máš šikovné ruky a vieš sa sústreďovať, aj s teba môže byť profesionálny hráč v stolnom futbale keď veľa budeš nacvičovať. Aj sila team buildingu je veľká počas hry, dá sa rozprávať o všetkom, zoznámiť sa, spolupracovať počas dávaš góly, alebo dostaneš. Nie je náhoda, že aj firmy nakupujú stolné futbaly pre svojich pracovníkov medzi musicbox a medzi beanbag, lebo aj stým zosilnia atmosféru firmy. Konštruktívna atmosféra, a priateľské prostredie – čo podá príležitosť aktivity voľného času – nielen rozmnoží efektivitu, ale zosilní team building (skupinu firmy) a je aj veľmi dobré proti stresu. Stolný futbal popritom, že vyvíja skupinovú spoluprácu, vyvíja aj očné, ručné koordinácie, koncentráciu, a ešte aj naučí nás na dodržanie pravidlách v skupinových hrách, naučí nás akceptovať výhru či prehru.
Keď hrá rodina…
Stolný futbal už aj rodina kupuje do domácnosti, veď je taká dobrá hra, že aj najlenivejšie deti  postaví od televízií, alebo od počítača. Môžu hrať aj dvaja, ale vtedy je naozaj zábava keď štyria hrajú, lebo vtedy celá rodina sa zabáva. Môžeme byť ako rodič veľmi populárny aj vtedy, keď na narodeninový žúr zohnáme takýto stolný futbal, dieťa určite bude mať radosť.
Náš sortiment z stolného futbalu je veľmi veľký, veď máme aj priestorovo úsporné, postavitelné, a ešta aj bezpečnostné s teleskopom a naozaj profesionálne (do športových baroch, do športových kluboch), u nás nájdete aj masívne kusy, kvalitné. Tie sú ideálne na vážne súťaže. Máme aj tradičné s normálnymi parametrami, ale predávame aj pre deti menšie stoly, čo vyvíja šikovnosť hry.

Hľadaný výraz